Bejelentkezett 0
Vendégek 27

Egri párharc az U11-eseknél Nyomtatás E-mail
2017. november 28. kedd

Molnár Nikolett tanítványai öt góllal bizonyultak jobbnak Koszorús Levente lányainál.

Gyöngyösön rendezték az U11-es Erima Gyermek Bajnokság harmadik fordulóját, klubunk csapatai közül pedig ismét két együttes vehetett részt az aktuális hétvégi viadalon.

Mindkét alakulatunk két-két találkozót játszhatott, a program pikantériáját azonban mindenképp az egymás elleni ütközet jelentette. Az Eszterházy KESC II. gárdájának ez az összecsapás szolgáltatta az aznapi második fellépést, korábban ugyanis egyetlen góllal ugyan, de sikerült legyőzni a Beszterce DSE-t.

Következhetett tehát így a házi derbi, amely ugyanakkor másik csapatunknak sült el jobban. - Felemásra sikeredet ez a forduló, mert két igen jó csapattal mérkőztünk meg, ezen az esős vasárnapon – értékelte a látottakat az együttes trénere, Koszorús Levente.

- Az első összecsapáson a Beszterce csapatával néztünk farkasszemet. Végig fej-fej mellett haladt a két csapat, és egy kiélezett mérkőzésen sikerült magunk javára fordítani az eredményt. Nagyon büszke voltam a lányokra, mert sikerült végre úgy játszani, ahogyan valójában tudunk. Bíztam benne, hogy sikerül ugyanezt a formát hozni a második mérkőzésen is a házi riválissal szemben, de sajnos a fáradtság kijött a csapatomon, hiszen nekünk a második mérkőzésünk volt, míg az ellenfelünknek az első. Alakulunk, formálódunk még, és sok dolgunk van, de jó irányban haladunk.

Két ponttal zárta tehát a hétvégét a kettes csapatunk, az Eszterházy KESC I. viszont ennél is jobban. Molnár Nikolett tanítványai ugyebár első meccsüket máris sikerrel vették, második nekifutásra pedig a Pásztót ütötték ki, méghozzá huszonnégy találattal.

A lányok számára ezzel még nem ért véget a 2017-es esztendő, hiszen decemberben még egy hétvégén össze kell mérniük erejüket soros ellenfeleikkel. A 16-án esedékes negyedik fordulót Hatvanban rendezik, és csak ezek után mehetnek téli pihenőre U11-eseink.